ZAKUPY ZE STYLISTKĄ, DLACZEGO WARTO?

Centrum Handlowe Alfa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, pod koniec 2017 roku wprowadziło nową usługę, jaką są bezpłatne konsultacje ze stylistką.
O tym jak w praktyce wyglądają wspólne zakupy, dlaczego warto skorzystać z tej usługi rozmawialiśmy           z naszą stylistką: Sylwią Sypek.

 

Jako pierwsze nasuwa się pytanie dlaczego warto skorzystać z konsultacji?

Bardzo często myślimy o zmianie wizerunku. Jesteśmy znudzeni naszym stylem i mamy ochotę na zmianę, dlatego warto dokonać własnej metamorfozy pod okiem osoby, które obiektywnie spojrzy na naszą sylwetkę, proporcje, czy typ urody pod względem kolorystycznym. Jesteśmy atrakcyjni, tylko często o tym zapominamy chowając się za ubraniami, które zamiast podkreślać naszą urodę kamuflują mankamenty, których wcale nie mamy, a są jedynie        w naszej głowie.

Jak to jest z naszymi kompleksami i poczuciem stylu?

Zakupy, to nie tylko nauka na temat tego, co warto mieć w swojej szafie, by wyglądać i czuć się atrakcyjnie. To przede wszystkim jedna z najlepszych lekcji samoakceptacji i pewności siebie. To pierwszy krok, by uwierzyć w siebie i być może nie tylko odnaleźć nowy styl, ale na nowo dostrzec piękno, które tkwi w każdym z nas. Podczas wspólnych konsultacji zaobserwowałam, że zwłaszcza kobiety mają bardzo dobrą intuicję i wybierają w 80% korzystne dla siebie fasony. Czasem tylko brakuje nam pomysłu, by pozbyć się rutyny i zestawić ubrania w nieco inne zestawy niż te, do których przyzwyczailiśmy się wybierając przez długie lata.

 

Co jeśli zaproponowane stylizacje nam się nie spodobają?

Zakupy poprzedzone są rozmową podczas, której omawiamy upodobania klienta, styl życia, ulubione kolory, wzory,    a wszystko po to, by zaproponowane stylizacje w pełni odzwierciedlały przede wszystkim osobowość, a także podkreślały atuty sylwetki. To wspólna podróż podczas, której poszukujemy najlepszej drogi by osiągnąć wymarzony szczyt.

Czy to prawd, że by udać się na wspólne zakupy ze stylistką trzeba dysponować zasobnym portfelem?

Wysokość budżetu zależy od klienta i jest ustalana podczas wstępnej rozmowy, tak by podczas wspólnych zakupów każdy czuł się swobodnie i komfortowo. W CH Alfa znajduje się wiele salonów, w których odnajdziemy za równo marki Premium, jak również odzież w przystępnych cenach. Jestem zwolenniczkom hasła, że modnie i stylowo można wyglądać niekoniecznie wydając krocie. Z doświadczenia wiem, że jednym ograniczeniem może być nasza wyobraźnia i kreatywność, a tego podczas wspólnych zakupów z pewnością nie zabraknie!

Co możemy zyskać?

Stawiając na szali zyski i straty z pewnością szala zostanie przeważona na stronę zysków. Masz niepowtarzalną okazję, by dowiedzieć się w praktyce, jakie fasony, kolory i wzory ubrań są najkorzystniejsze dla Twojego typu urody. Możesz rozwiać wszelkie wątpliwości pytając dlaczego dana część garderoby jest dla Ciebie najlepsza. Masz okazję eksperymentować, tworzyć nowe niepowtarzalne zestawy, mając pewność, że nie pozwolę kupić Ci ubrań, które będą zalegały na dnie Twojej szafy. Zaoszczędzisz tym samym pieniądze, inwestując wyłącznie w te ubrania, które dobrze prezentować się będą na Tobie, a nie sklepowych manekinach. Rozbudzisz swoją wyobraźnię i odważysz się na tworzenie nowych stylizacji,  w których poczujesz się atrakcyjnie.

Jeśli i Ty chcesz przekonać się jakie stylizacje zaproponuje dla Ciebie nasza stylistka, chcesz zmienić coś      w swoim wyglądzie, nie czekaj i umów się na wizytę.

Jak to zrobić?

Wystarczy wejść w poniższy link: https://www.alfagrudziadz.com.pl/stylistka-w-centrum/

Wybrać termin i godzinę spotkania, a następnie uzupełnić krótki formularz.