Kino HELIOS

Zapraszamy do skorzystania z oferty 5-salowego kina Helios, które poza seansami największych hitów kinowych, proponuje klientom udział w takich projektach specjalnych jak: Kino Konesera, Kino Kobiet, Maratony Filmowe, Kino na temat, Helios dla dzieci

Rezerwacja indywidualna: 56 643 12 12
Rezerwacja grupowa: 56 643 12 12
Więcej Repertuar

Wewnętrzny plac zabaw

Kolejna z atrakcji dla najmłodszych. Zjeżdżalnie, tunele, podwieszane mosty i drabinki, to tylko niektóre z naszych propozycji. Tu każde dziecko spożytkuje swoją energię i znajdzie chwile beztroskiej zabawy. Miejsce zabaw otaczają wygodne fotele dla oczekujących rodziców. Plac znajduje się w pobliżu Supermarketu Lewiatan.

Zewnętrzny plac zabaw

Naszym najmłodszym klientom zapewniamy zabawę na świeżym powietrzu. Przy wejściu od ul. Portowej znajduje się plac zabaw wyposażony w bezpieczne urządzenia oraz wyłożony matą amortyzacyjną. Rodzice mogą skorzystać z ławeczek, które znajdują się w pobliżu.

Cykliczne imprezy i wystawy

Na terenie Alfa Centrum organizowane są cykliczne wystawy oraz imprezy dla klientów. Staramy się, by pobyt w centrum był dla naszych klientów ciekawym doznaniem, dlatego też zapraszamy do regularnego sprawdzania aktualnych wydarzeń.