Wielokolorowe paski i mocne kolory na jesień

Początek jesieni to feeria barw i mocnych akcentów. Projektanci marki MOHITO zdecydowali się postawić na jasne w formie i wielokolorowe śmiałe paski jako punkt kulminacyjny najnowszej kolekcji.Marka została stworzona z myślą o kobietach, które kochają modę i cenią oryginalną miejską elegancję, dlatego w jesiennej kolekcji odnajdziemy ubrania  kobiece i pełne energii fasony, które nawiązują do światowych trendów mody.

Wzór pojawia się na koszulach, sukienkach i spódnicach. Po zestawieniu z lakierowanymi dodatkami- torebką biodrową, płaszczem lub żółtym swetrem, uzyskamy efekt miejskiej stylizacji o sportowo- eleganckim charakterze.

Bold stripes, czyli wielokolorowe pasy w prostej formie to doskonała propozycja za równo jako element stylizacji eleganckich i klasycznych, jak również sportowych z nutą nonszalancji.

Oprócz odważnych i żywych kolorów pojawią się także fasony, które zaskakiwać będą asymetrycznymi krojami m.in W czarne, sznurowane jeansy lub spodnie z nogawkami zapinanymi na guziki z bocznymi paskami.

Kolekcję uzupełnia szereg wygodnych akcesoriów, wśród których można znaleźć takie przedmioty, jak plecaki i botki. Szalik i duże okrągłe kolczyki dodają lekkości prezentowanym strojom.