Trendy MOODO – dzianina, krata, orient

Wszyscy, którzy tej jesieni chcą swobodnie bawić się modą w klasycznym wydaniu z nutką nonszalancji, będą usatysfakcjonowani. Marka MOODO w swojej najnowszej kolekcji autumn’17 proponuje nowoczesne połączenia krojów i różnorodnych deseni.

 

W zróżnicowanej kolorystyce odnajdziesz granatowe dzianiny, odcienie wina,  miodowe i bursztynowe żółcie, które doskonale komponować będą się z klasycznymi szarościami. Również miłośniczki delikatnych i subtelnych połączeń kolorystycznych odnajdą coś dla siebie. MOODO nie zapomina w jesiennej kolekcji  o delikatnym pastelowym różu, łamiąc stereotypy, że kolor ten nosić możemy tylko w sezonie letnim.

W kolekcji czuć powiew niewymuszonej i minimalistycznej elegancji. Obok kraciastych koszul, pojawiają się klasyczne sukienki, legginsy oraz dopasowane spódnice. Obok geometrycznych wzorów klasykę łamią desenie na myśl przywodzące krainę orientu, które nadają stylizacjom lekkości i kobiecości.

Marka MOODO zadbała o to, aby jesienią było nam ciepło, wygodnie i przytulnie. Dziki skalny labirynt, którego monumentalne piękno stanowi tło do kolekcji chłodzi przestrzeń, w której marka prezentuje miękkie faktury oraz puszyste i miłe w dotyku swetry.