Kolekcja Wiosna – lato 2024 – Historia o przyjaźni i pasji 

Poczucie braterstwa i wspólna pasja. Trzech przyjaciół , których łączy hooby , a każde spotkanie jest idealną okazją do tworzenia kolejnych niezapomnianych wspomnień .

Nasz nowa kolekcja to zaproszenie do celebracji i realizacji siebie poprzez pasje . odzież utrzymana jest w stylu smart casual . Skomponowano ją z elementów zaprojektowanych z myślą o łączeniu ponadczasowej elegancji a autentycznym komfortem . Klasyczna prostota designu idzie tutaj w parze wysokiej jakości tkaninami o bogatych walorach użytkowych. Kolekcję zbudowano na kanwie zestawień granatu z beżem oraz odcieniami jasnej szarości. Całość uzupełnia odcień stalowego błękitu  nawiązujący do dynamizmu wiosny.

Charakterystyczne są warstwowe sylwetki , na które składają się bezrękawniki , bawełniane koszule oraz wełniane płaszcze i swetry. Kolekcja obejmuje również eleganckie garnitury , w tym ponadczasowy wzór tenis . Do męskiego świata nawiązuje także szeroko użyta skóra , obecna w charakterystycznych kurtkach , butach i akcesoriach .

www.bytom.com.pl