Czy wiecie, że kebap jest najzdrowszym ze wszystkich szybkich dań na ciepło? Standardowa potrawa to pieczywo bądź tortilla, opiekane mięso oraz pełne witamin warzywa wraz z jogurtowym sosem. Jednak składniki to nie wszystko.

Sekretem naszego menü jest sposób ich przygotowania, który sprawia, że każdy kebap jest niezrównany. Osiągnęliśmy to dzięki właściwemu pieczeniu mięsa, uwalniając je od typowego smażenia na głębokim tłuszczu, spotykanego w tak wielu miejscach. Każda z naszych potraw otoczona jest należytą starannością. Wykorzystujemy tylko najświeższe, wysokogatunkowe produkty, pochodzące ze sprawdzonych dostawców.

W BERLIN DÖNER KEBAP dbamy o oryginalny smak. Dlatego postawiliśmy na 100% wołowinę oraz mięso z kurczaka bez GMO i antybiotyków. Sosy tworzymy według własnej, unikalnej receptury, a nasze warzywa są codziennie świeżo krojone. Przez lata podpatrywaliśmy niemieckie standardy, dokonując selekcji najlepszych z nich, zarazem je udoskonalając. U nas oryginalny smak, zdrowie i dobra cena łączą się w jedno. 

W BERLIN DÖNER KEBAP jesteśmy pewni wszystkich dań, a zatem – na zdrowie!

Możecie już dołączyć do kebabowej społeczności BERLIN DÖNER KEBAP. Pobierzcie aplikację KebApp z GooglePlay lub AppStore i jeszcze dziś przyjdźcie do nas!     www.berlindonerkebap.com/aplikacja/