Barber w Warsztacie Barbera

Warsztat Barbera to nie tylko miejsce do strzyżenia włosów, ale prawdziwa oaza elegancji i wyrafinowania. Jesteśmy marką, która nieustannie dąży do doskonałości w dziedzinie męskiej pielęgnacji i stylizacji. Nasza reputacja opiera się na niezawodności, pasji i umiejętnościach, które sprawiają, że nasz Warsztat to nie tylko salon fryzjerski, ale prawdziwa instytucja dla mężczyzn szukających najwyższej jakości usług.

Stanowisko: Barber/Fryzjer męski

Miejsce pracy: Warsztat Barbera, Alfa Centrum Grudziądz.

Opis stanowiska:

Jako członek zespołu Warsztatu Barbera, będziesz nie tylko fachowcem w dziedzinie strzyżenia, ale także ambasadorem naszej marki. Oczekujemy, że będziesz nie tylko doskonale znał się na technikach strzyżenia, ale także posiadał wyjątkowe umiejętności komunikacyjne, aby zbudować trwałe relacje z klientami. Twój talent i pasja do sztuki barberingu powinny być widoczne w każdym detalu Twojej pracy.

Wymagania:

Doświadczenie w zawodzie barbera/fryzjera męskiego.
Umiejętność obsługi różnorodnych technik strzyżenia i stylizacji zarostu.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji z Klientami.
Wyrafinowany gust i zdolność do świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Pozytywne podejście i pasja do rozwoju zawodowego.
Punktualność oraz higiena pracy.

Mile widziane:

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

Pracę w renomowanej marce z ugruntowaną pozycją na rynku.
Profesjonalne środowisko pracy, które inspiruje do doskonalenia umiejętności.
Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.
Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach branżowych.
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu wyślij CV na adres e-mail: biuro@warsztatbarbera.pl

Oczekujemy portfolio prac oraz krótkiego listu motywacyjnego, w którym podkreślisz, dlaczego chcesz dołączyć do Warsztatu Barbera.

Dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu!

Warsztat Barbera zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych będzie odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.