Asystent/ka Handlowa marki KIA

Jedyny taki w Polsce punkt sprzedaży marki KIA w Centrum Handlowym Alfa w Grudziądzu poszukuje pracowników do swojego zespołu!

Główne zadania:
• Wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach
• Wykonywanie prac administracyjno-biurowych
• Zapewnianie wysokich standardów w obsłudze klientów
• Obsługa kasy
• Prowadzenie dokumentacji sprzedaży
• Rozliczanie i raportowanie wyników sprzedaży
• Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych
• Uczestniczenie w eventach promujących salon
• Pozyskiwanie klientów

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie, wyższe mile widziane
• Doświadczenie w obsłudze klienta, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i wysoka kultura osobista,
• Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole
• Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera (pakiet MS Office)
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziana znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Szkolenia podnoszące kompetencje

CV prosimy wysyłać tylko i wyłącznie na adres: joanna.kaczmarkiewicz@kiatorun.pl