Paski wracają do łask!

 

 

Dzięki temu, że ubrania w paski są ponadczasowe i nadają dynamiki stylizacjom możemy wykorzystać je tworząc kompozycje na co dzień, do pracy, czy wieczorne wyjścia. W tym sezonie nosić będziemy paski w klasycznym wydaniu, czyli w odcieniach bieli i czerni.

Odpowiednio wybrana szerokość pasków i ich rozmieszczenie pomoże nam sprytnie i w przemyślany sposób podkreślić zalety naszej figury i zakamuflować drobne niedoskonałości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pionie czy poziomie?

To jedno z najczęściej zadawanych pytań podczas wyboru stylizacji. Pionowe paski optycznie wysmuklają i wyszczuplają sylwetkę, poziome zaś dają efekt odwrotny. Nie oznacza to jednak, że osoby niskie musza wyłącznie wybierać linie pionowe, a panie w rozmiarze plus size kategorycznie unikać linii poziomych. By wysmuklić sylwetkę na bluzkę w paski wystarczy założyć jednolity żakiet tworząc tzw. pionowy podział, który sprawi, że nasza figura będzie wyglądać lekko.

Jeżeli lubisz bawić się modą to koniecznie w tym sezonie postaw na zestawienie pasków z innymi wzorami.Takie stylizacje sprawią, że zrobisz wrażenie i będziesz wyglądać oryginalnie. Pamiętaj jednak, że mieszanie dwóch różnych wzorów wymaga doboru podobnej kolorystki. Inaczej twój strój może wyglądać zamiast stylowo, to chaotycznie.

Jeśli nie jesteś przekonana, czy wybrałaś odpowiednią szerokość pasków, a chciała byś mieć w swojej szafie choć jeden element garderoby związany z tym trendem, postaw na akcesoria z tym deseniem. Sprawią, że klasyczna stylizacja nabierze paryskiego szyku i nowoczesności.

 

Paski mimo klasycznych zestawień barw: bieli i czerni doskonale sprawdzą się także na wieczorne wyjścia. Wystarczy stylizację uzupełnić koronkowymi i połyskującymi materiałami.