Mistrzowski duet: sport i moda z 4F

Inspiracją dla projektantów marki 4F do stworzenia najnowszej kolekcji w sezonie jesień/zima była pasja do sportu oraz najmodniejsze modowe trendy. Projekty tworzą różnorodną paletę kolorów i fasonów, z której każdy wybierze idealną dla siebie sportową stylizację. Połączenie odważnych kolorów z najmodniejszymi fasonami oraz materiałami najwyższej jakości potwierdzają, że pasja do sportu tworzy z modą mistrzowski duet.

 

Kolekcja damska składa się z linii funkcyjnych (trening, bieganie, narciarstwo) oraz sportstylowych. Pośród dwóch linii treningowych, pierwsza „Neon&Digital” inspirowana jest neonem, wibrującą energią oraz wyraźnym kolorem – żółcią i różem.

Druga, inspirowana jest stylem retro pokazanym w nowoczesnym wydaniu. W linii „Retro Sport” widoczne są połączenia blokowych cięć, które optycznie rzeźbią sylwetkę. Dominuje w niej czerwień i kobalt przełamane bielą, czernią i melanżem. Grafiki nawiązują do stylu lat 90-tych, natomiast pojawiające się na legginsach, koszulkach i stanikach hasła motywują do ćwiczeń.

Energia z wibrujących neonów miasta w połączeniu z tropikalnymi roślinami zainspirowała projektantów do stworzenia linii biegowej – „City Jungle”. Widoczne są w niej kobalt i koral, przełamane bielą i ciemnym granatem. Połączenie mody i zastosowanych technologii sprawia, że damska kolekcja 4F łączy w sobie to, co kobiety lubią najbardziej, a więc modny wygląd i najwyższą jakość wykonania. Zastosowanie materiałów o najwyższych parametrach gwarantuje, że nawet w trakcie bardzo intensywnych treningów skóra pozostanie sucha.