Miejski styl z BIG STAR

W kolekcji SS18 BIG STAR oferuje szeroką gamę swoich sztandarowych produktów, które łączą miejski styl, wakacyjny luz i wygodę. W kolekcji odnajdziemy propozycje casualowych stylizacji, które uzupełnione zostały nowoczesnymi dodatkami.

Dominującymi barwami są przede wszystkim błękity o fakturze denimu, tak by dzianiny jeszcze lepiej pasowały do tradycyjnego jeansowego stylu BIG STAR. Obok królewskich odcieni błękitu znalazły się także granaty i biel.

 

Dodatkowym tematem linii jest znany także z poprzednich sezonów styl marynistyczny, w którym nie mogło zabraknąć pasiastych wzorów i nadruków związanych z morzem.

W najnowszej kolekcji marki BIG STAR nie mogło zabraknąć podstawy i kwintesencji kobiecej szafy – sukienek. Szeroka oferta sprawia, że za równo panie lubiące podkreślać swoją talię, jak i te które czują w sobie sportowego ducha i bliższe ich sercu są luźniejsze kroje znajdą fasony idealne dla siebie.

Wśród tkanin, z których wykonana została najnowsza kolekcja oprócz tradycyjnego denimu, znalazł się także tencel- materiał, który w naturalny sposób łączy wiele zalet innych włókien. Jest delikatny jak jedwab, mocny jak poliester oraz przewiewny jak len.

Letnie stylizacje warto uzupełnić odpowiednim obuwiem. Trampki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów marki BIG STAR. Obowiązkowe w każdej szafie w sezonie letnim są także espadryle – buty, których podeszwa  wykonana jest z plecionego sznurka.