Kobaltowy zawrót głowy

Jesienią dodajemy sobie energii , dlatego w stylizacjach wykorzystujemy kobalty.
Ten elektryzujący, królewski odcień niebieskiego za sprawą światowych projektantów przez wiele sezonów był obowiązkowym odcieniem w każdej szafie.
Za sprawą Louis Vuitton, który w swojej najnowszej kolekcji lansuje ten szlachetny odcień nadal pozostaje na piedestale, stając się konkurencją dla ponadczasowej czerni.
Kobalty doskonale sprawdzą się za równo w stylizacjach do pracy, na spotkania z przyjaciółmi, czy w sportowo – miejskim stylu.

Kobaltowy garnitur jest elegancki i nowoczesny, dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać go w wersji do pracy. By nieco złagodzić jego wyrazisty charakter noś go z białą, klasyczną koszulą. Odcienie zieleni od: limonki po zieleń butelkową w postaci dodatków, będą idealnym uzupełnieniem całej stylizacji.

Kobalt, to odważny i przykuwający uwagę odcień, dlatego idealnie sprawdzi się na randkę, czy spotkanie z przyjaciółmi. Doskonale prezentować się będzie w połączeniu z fuksją i złamanymi odcieniami różu oraz kolorami z palety miodowych odcieni.

Garnitur w wersji awangardowej łączymy ze sportowym t-shirt’em i trampkami. Jesienią otulamy się ciepłymi szalami, koniecznie w kratę, to must have sezonu jesiennego 2017!