Czas na botki!

Jesień wita nas pięknymi, złotymi kolorami. Ostatnie promienie słońca zachęcają do spacerów… Oczywiście w odpowiednim obuwiu. Najnowsza kolekcja CCC – JESIEŃ/ZIMA, przygotowana została z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Mnogość kolorów i fasonów,najmodniejsze trendy sezonu, dopasowane do Twojego stylu i temperamentu, czekają w salonach CCC.

Niezależnie od tego, czy wolisz styl elegancki, czy sportowy, w CCC znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz: obuwie marki Lasocki wykonane ze skóry naturalnej oraz modne modele butów Jenny Fairy. Półbuty idealne na ostatnie ciepłe dni, botki na pierwsze chłody, a także trapery na jesienną słotę.

 

Czarne botki, czyli po prostu buty za kostkę na płaskiej podeszwie lub na obcasie, święcą triumfy w okresie jesiennym od wielu sezonów. Najpopularniejsze są te w kolorze czarnym, które stanowią podstawę jesiennej garderoby. W nadchodzących miesiącach będziemy je nosić do dżinsów, cygaretek, czy spódnic lub sukienek.

Równie popularne jesienną porą stały się botki w stylu motocyklowym. Debiutowały około roku 1920 i początkowo były noszone tylko przez uczestników rajdów motocyklowych. Dzięki temu, że są wygodnym i bardzo trwałym obuwiem, które świetnie sprawdza się w różnych warunkach pogodowych, trafiły do kobiecej garderoby.