Ciepło i modnie zimą z marką OCHNIK

Marka OCHNIK świetnie przygotowała się do zimowego sezonu. Szeroka paleta okryć wierzchnich oraz modnych dodatków, które idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, sięgając jednocześnie do nieśmiertelnej klasyki to recepta na stworzenie wyjątkowych stylizacji.

 W najnowszej ofercie OCHNIK znalazła się bogata kolorystycznie i wzorniczo paleta puchowych kurtek i płaszczy. Na uwagę zasługują krótkie kurtki typu bomber wykończone kolorowymi ściągaczami i futrzanymi pomponami.Dla mężczyzn również przygotowano szeroką ofertę kurtek typu bomber, wzbogaconych o drukowane podszewki i ciekawe detale.

 

Wciąż aktualnym krojem jest parka, która w kolekcji jesień-zima przybrała postać kurtek wykończonych futrem, uszytych z tkanin różnorodnych pod względem faktury.

 

Najnowsza kolekcja OCHNIK, podobnie jak w poprzednich sezonach, została podzielona na kolorystyczne linie. Najbardziej charakterystyczną jest mieszanka ciepłej czerwieni z kobaltami oraz oryginalną barwą terakoty. W tym rudobrązowym odcieniu odnajdziemy puchowe kurtki, pikowane poncho, idealne do noszenia na skórzanej kurtce.

Kolejna linia zaprojektowana została pod znakiem stonowanej oliwki w połączeniu z niezwykle twarzowym turkusem oraz limonką. Kolor dojrzałych oliwek dominuje w ofercie puchowych kurtek o różnorodnych krojach i detalach. Barwa ta widoczna jest także w ofercie dodatków – pięknie prezentują się nie tylko torebki, ale też welurowe botki na szpilce i kozaki na wygodnym słupku.