Casualowo-sportowy luz, czyli wiosenne inspiracje

W nadchodzącym sezonie kreatywność stanie się synonimem indywidualności. Z dużym wyczuciem połączymy casualowo-sportowy luz z elementami nowoczesnego krawiectwa. Marka MOODO w swojej najnowszej kampanii na ,,wyspie wiecznej wiosny” prezentuje najbardziej trendowe fasony m.in. sukienek i trenczy.

Zróżnicowana kolorystyka kolekcji idealnie wpisuje się w przesycone zielenią plenery dystyngowanej Madery. Perfekcyjnie kontrastuje z denimowym odcieniem jeansu, czy błękitami. Wawrzynowe lasy i zapierające dech w piersiach widoki przybliżają nam wiosnę idealnie współgrając z cienkimi i zwiewnymi tkaninami czy ukochaną przez nas bawełną.

Klasykę łamią desenie, zaadoptowane w koszulach, spodniach czy spódnicach, stanowiąc mocny akcent w kolekcji. Będą idealną propozycją dla tych, którzy pragną odkrywać w tym sezonie modowe nowości. Charakterystyczne dla kolekcji są również pasiaste koszule.

Propozycje wiosenne MOODO to połączenie casualowych looków z elementami najmocniejszych trendów, nie zapominając o komforcie i wygodzie noszenia.