Blisko natury z Top Secret

Trend inspirowany naturą jest ponadczasowy i zaskakujący. Łączy w sobie z jednej strony delikatne i wyciszające barwy oraz proste, klasyczne fasony, z drugiej jest – żywiołowy i pełen energii, a ubrania mają odważne kroje.

Pure Summer to linia, która dedykowana jest miłośniczkom naturalnego looku. W kolekcji oprócz charakterystycznych barw: zieleni w rozmaitych odcieniach, bieli i beżu znalazły się także naturalne materiały.

Inspirowanie się naturą oznacza nie tylko korzystanie z bogatej palety barw ziemi, ale także nawiązania do roślinnych i zwierzęcych deseni. Niewątpliwie wśród najpopularniejszych motywów tego sezonu, które stały się hitem, są liście bananowca. Print ten znajdziemy na kurtkach, sukienkach, spodniach, a nawet butach.

Jeśli znudziły Cię klasyczne stylizacje do pracy i poszukujesz nowych inspiracji – ten wzór jest właśnie dla Ciebie. Nadruk ten oprócz energetycznych właściwości, posiada dodatkową zaletę – pomaga ukryć niedoskonałości sylwetki.

Jeśli ubrania z printem bananowca są dla Ciebie zbyt odważne, postaw na akcesoria i dodatki z tym motywem. Dzięki nim będziesz wyglądać modnie, a Twoje stylizacje pozostaną klasyczne.

 

.