Bajkowa moda z HOUSE

House postanowił uczcić jubileusz kultowego bohatera filmów Disneya, tworząc dedykowaną kolekcję ubrań i zapraszając do współpracy kogoś niezwykłego – Joannę Jędrzejczyk. Dołożono starań, by końcowy efekt odzwierciedlał nie tylko jej osobisty styl i upodobania, lecz także przemycał najnowsze trendy oraz elementy znane z filmów o Myszce Miki.

Outfity z linii House #Mickey90 nawiązują do charakterystycznych kolorów i motywów disneyowskiej bajki. Dominuje w nich czerń, czerwień i biel. W kolekcji damskiej celem projektantów było połączenie symbolu Myszki z najświeższymi trendami, pojawiły się więc lampasy, cekiny, tkanina typu mesh, a wśród fasonów puchówki czy formy oversize. Stylistycznie linia damska łączy kobiecość ze sportowymi akcentami, co idealnie koresponduje z osobowością Joanny Jędrzejczyk.

W kolekcji męskiej także położono nacisk na trendy: drukowana koszula, modne lampasy-taśmy i oczywiście motywy bokserskie przewijające się w grafikach. Jako inspirację wybrano nieco „doroślejsze” wydanie Myszki Miki, stąd elementy ze świata sportowego boksu, przypominające o zadziornym obliczu Mikiego.

Dzięki połączeniu charakterystycznych symboli Disneya, stylu sportowego i wojowniczej energii Joanny, powstała pełna mocy, kolorowa i ostra kolekcja. To wymarzone stylizacje dla wielbicieli miejsko-sportowej mody, która bawi się ikonicznymi motywami popkultury.