Zrób zakupy i odbierz pluszowego misia!

Pluszowe misie w Alfa Centrum!
Pluszowy miś jest najpopularniejszą zabawką już od XIX wieku, a jego święto obchodzimy od 2002 roku, kiedy to przypadła setna rocznica jego powstania. Zabawka, która cieszy, jest najlepszym przyjacielem i pocieszeniem od najmłodszych lat, a dla dorosłych miłym wspomnieniem z dzieciństwa, z okazji Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada, będzie czekała w Alfa Centrum!
Od 15 do 24 listopada zrób zakupy za 100 zł, zgłoś się do Punktu Obsługi Promocji i odbierz pluszowego misia.
Punkt Obsługi Promocji znajduje się na parterze, na placu przed sklepem Lewiatan, jest czynny w godzinach otwarcia Centrum: od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godz. w 9.00 – 20.00.
Zapraszamy!

Regulamin_Pluszowy_Miś
Pluszowe misie będą wydawane na podstawie dowodów zakupy, których minimalna wartość wynosi 100 zł. Dowody na zakupy (paragony, faktury imienne) nie łączą się. Jednorazowo uczestnik promocji może odebrać jednego misia, bez względu na górną wartość dowodu zakupu. Pluszowy miś nie przysługuje za dokonanie zakupów alkoholu, wyrobów tytoniowych, lekarstw i farmaceutyków, a także zakładów lotto, gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich oraz za zakup i/lub wymianę walut, dokonanie opłat za rachunki za media takie jak gaz, telefon, TV, prąd, zakupów kart do telefonów typu pre-paid.

Szanowni Klienci!

Akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że cała przygotowana pula 600 misiów została wydana w pierwszym dniu promocji.

Ze względu na duże zainteresowanie akcją, przygotowaliśmy dodatkową pulę misiów, ktore będą  do odbioru w sobotę 16 listopada w Punkcie Obsługi Promocji od godz. 9.00.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów.