WYSTAWA EDUKACYJNA

Zakręć się dookoła świata w Alfa Centrum!

Od 21 października na dużych i małych odkrywców będzie czekało mnóstwo ciekawostek z całego świata. Kolorowa interaktywna wystawa edukacyjna, kierowana do dzieci w wielu 3-12 lat będzie dostępna w naszym Centrum do 27 października!

Do dyspozycji małych gości będzie gigantyczny globus i zwierzaki świata naturalnych rozmiarów, które będą reprezentowały poszczególne kontynenty. Dzieci będą mogły dowiedzieć się gdzie żyją i co lubią te wspaniałe zwierzęta, a także zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Niemałą niespodzianką będzie piaskownica rzeczywistości rozszerzonej, czyli interaktywne stanowisko, które przybliża pojęcie ukształtowania terenu, gór i nizin. Sypiąc piasek można tworzyć pasma górskie i doliny.

Ponadto będzie można skorzystać ze stanowiska multimedialnego odkrywania świata. Gdzie z jednej strony znajduje się mapa, a z drugiej strony dedykowana aplikacja, która umożliwia interakcję z mapą poprzez technologię rozszerzonej rzeczywistości. Z aplikacją można odkrywać ciekawostki, przeglądać galerie, układać puzzle, a także sprawdzić zdobytą wiedzę w jednym z licznych quizów.

Odkryj świat w Alfa Centrum od 21 do 27 października! Wystawa czynna jest w godzinach 10.00 – 18.00.

Zapraszamy!