STROIK WIELKANOCNY ZA ZAKUPY

Drodzy Klienci!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych mamy dla Was niespodziankę!

Od 18 do 20 marca wystarczy zrobić zakupy za minimum 200 zł, aby odebrać wielkanocny stroik. Można łączyć dwa paragony z okresu akcji. Punkt odbioru upominków będzie usytuowany w pobliżu Apteki na parterze. Czynny od czwartku do soboty w czasie otwarcia naszego Centrum w godz. od 9.00 do 21.00. Po zrobieniu zakupów należy podejść do stoiska, przedstawić obsłudze paragon/y, podpisać imieniem i nazwiskiem odbiór upominku i cieszyć się z nadchodzących Świąt. 

Stroiki zostały wykonane podczas Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych TO-MY. Nasze Centrum od wielu lat wspiera i współpracuje ze Stowarzyszeniem organizując wspólnie kiermasze rękodzieła. W okresie pandemii postanowiliśmy zorganizować inną formę wsparcia. Zamówiliśmy i kupiliśmy piękne, ręcznie wykonane ozdoby, aby trafiły do domów naszych Klientów i zdobiły je w okresie świątecznym.

Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Promocji, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Administracji Alfa Centrum. Dostępny jest również w poniższym linku:
Regulamin promocji
Zmiana do regulaminu

W naszym Centrum zapewniamy bezpieczeństwo i komfort zakupów. Dezynfekujemy i czyścimy części wspólne. 

W czasie zakupów zachowaj dystans 1,5m, dezynfekuj i często myj ręce. Wspólnie dbajmy o nasze zdrowie!

 

Zapraszamy na świąteczne zakupy!