Pojedynek na stylizacje

Pojedynek na stylizacje w Alfa Centrum
Na zakręconych modowo klientów Alfa Centrum czeka wyjątkowy konkurs, do wygrania są trzy bony zakupowe o wartości 1000 zł i trzy po 500 zł!
Od 2 marca zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu, na którym udostępnimy zdjęcia ubrań i akcesoriów, które można znaleźć w sklepach Centrum Alfa. Konkurs polegać będzie na stworzeniu z nich własnej stylizacji. Do wyboru są trzy kategorie: sport, elegancja i casual! Swoje zgłoszenie w formie kolażu należy zamieścić pod postem konkursowym, a dodatkowo w kilku zdaniach opisać wykonaną pracę. Na zgłoszenia czekamy do 13 marca.
Komisja konkursowa wybierze po dwie najlepsze prace w każdej kategorii. Wezmą one udział w POJEDYNKU – głosowaniu na Facebooku, gdzie fani zdecydują, która stylizacja podoba im się najbardziej. Zakończenie głosowania nastąpi podczas eventu finałowego w Alfa Centrum, 23 marca o godz. 15.00.
Na finał przygotowaliśmy wiele atrakcji, będzie można skorzystać z bezpłatnych porad stylistki, wziąć udział w konkursach, poznać najnowsze trendy i skorzystać ze strefy beauty. Zapraszamy 23 marca, w godzinach 14.00 – 18.00 na plac przy fontannie!