POJEDYNEK NA STYLIZACJE III EDYCJA

Konkurs modowy czas zacząć!

To już ostatnia szansa w tym roku na udział w konkursie. 17 września startujemy z trzecia edycją konkursu „POJEDYNEK NA STYLIZACJE” na profilu Facebook Alfa Centrum.

Interesujesz się modą? Śledzisz nowinki i trendy oraz lubisz tworzyć własny styl?  Ten konkurs jest dla Ciebie!

Weź udział w konkursie i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród. Jest o co walczyć, bo do wygrania jest aż 9 bonów zakupowych o wartości 1000, 500 lub 200 zł! 

Aby wziąć udział i wygrać jeden z 9 bonów na zakupy, wystarczy stworzyć własną stylizację, dodać krótki jej opis (do 400 znaków bez spacji) i wstawić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Alfa Centrum. 

Twoja stylizacja powinna być wykonana z udostępnionych na fanpage Alfa Centrum zdjęć produktów i akcesoriów w jednej z trzech kategorii:  ELEGANCJA, CASUAL, SPORT.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy:


Etap I
rozpoczyna się 17 września 2021r. o godz. 11:00 od udostępnienia przez Organizatora zdjęć produktów i akcesoriów, a kończy się ogłoszeniem wyników 28 września 2021r. o godzinie 24:00. 

Do końca Etapu I Uczestnicy przesyłają Organizatorowi swoje prace poprzez umieszczenie stylizacji wraz z opisem w komentarzu pod postem konkursowym na Fanpage Alfa Centrum. Dodając pracę konkursową Uczestnik powinien wybrać jedną kategorię (ELEGANCJA, CASUAL, SPORT).


Etap II
rozpoczyna się 1 października 2021r. o godz. 15:00. Organizator opublikuje wybrane przez komisję 9 finałowych stylizacji nadesłanych przez Uczestników. 

Rozpoczyna się głosowanie na 1, 2 i 3 miejsce w każdej z trzech kategorii za pośrednictwem lajków
i pozytywnych reakcji (3 pierwsze ikonki pod zdjęciem). 

Głosowanie zakończy się 8 października 2021r. o godz. 17:00. 

Ogłoszenie wyników Wyniki Konkursu nastąpi 8 października 2021r. w godzinach od 17.00 do godz. 19:00 na Fanpage’u Alfa Centrum.

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu – Pojedynek na stylizacje III edycja 2021