POJEDYNEK NA STYLIZACJE II EDYCJA

Uwaga! Rusza konkurs modowy!

Od 28 maja rozpoczynamy konkurs modowy „POJEDYNEK NA STYLIZACJE” na profilu Facebook Alfa Centrum. Jest to już druga edycja w tym roku.

Jeśli temat świata mody jest Ci bliski i interesujesz się modą, śledzisz jej trendy i lubisz tworzyć własny styl? To ten konkurs jest dla Ciebie!

Nie przegap okazji, weź udział w konkursie i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród. Jest o co walczyć, bo do wygrania jest aż 9 bonów zakupowych o wartości 1000, 500 lub 200 zł! 

Aby wziąć udział i wygrać jeden z 9 bonów na zakupy, wystarczy stworzyć własną stylizację, dodać krótki jej opis (do 400 znaków) i wstawić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Alfa Centrum. 

Praca konkursowa powinna być wykonana z udostępnionych na fanpage Alfa Centrum zdjęć produktów i akcesoriów w jednej z trzech kategorii:  ELEGANCJA, CASUAL, SPORT.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy:


Etap I
rozpoczyna się 28 maja 2021r. o godz. 11:00 od udostępnienia przez Organizatora zdjęć produktów i akcesoriów, a kończy się ogłoszeniem wyników 8 czerwca 2021r. o godzinie 24:00. 

Do końca Etapu I Uczestnicy przesyłają Organizatorowi swoje prace poprzez umieszczenie stylizacji wraz z opisem w komentarzu pod postem konkursowym na Fanpage Alfa Centrum. Dodając pracę konkursową Uczestnik powinien wybrać jedną kategorię (ELEGANCJA, CASUAL, SPORT).

Po zakończeniu Etapu I komisja konkursowa wybierze z nadesłanych prac trzy najlepsze w każdej z trzech kategorii. 


Etap II
rozpoczyna się 11 czerwca 2021r. o godz. 15:00. Organizator opublikuje wybrane przez komisję 9 finałowych stylizacji nadesłanych przez Uczestników. 

Rozpoczyna się głosowanie na 1, 2 i 3 miejsce w każdej z trzech kategorii za pośrednictwem lajków
i pozytywnych reakcji (3 pierwsze ikonki pod zdjęciem). 

Głosowanie zakończy się 18 czerwca 2021r. o godz. 17:00. 

Regulamin konkursu znajduję się tu: Regulamin konkursu – Pojedynek na stylizacje