Pojedynek na stylizacje

IV edycja konkursu “Pojedynek na stylizacje”!    

Po raz ostatni w tym roku, zakręconych modowo Klientów Alfa Centrum, zapraszamy do udziału w konkursie “Pojedynek na stylizacje”.

W czasie poprzednich trzech edycji przesłano w sumie 245 zgłoszeń i oddano ponad 7 000 głosów! Tym razem mamy niespodziankę, ponieważ w konkursie wygrywa nie 6, ale aż 9 osób!
Do wygrania są trzy bony zakupowe o wartości 1000 zł za pierwsze miejsce, trzy po 500 zł za drugie oraz 3 bony o wartości 200 zł w ramach wyróżnienia.
Od 30 listopada zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu, na którym udostępnimy zdjęcia ubrań i akcesoriów, które można znaleźć w sklepach Centrum Alfa. Konkurs polegać będzie na stworzeniu z nich własnej stylizacji. Do wyboru są trzy kategorie: sport, elegancja i casual! Swoje zgłoszenie w formie kolażu należy zamieścić pod postem konkursowym, a dodatkowo w kilku zdaniach opisać wykonaną pracę. Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia.
Komisja konkursowa wybierze po dwie najlepsze prace w każdej kategorii. Wezmą one udział w POJEDYNKU – głosowaniu na Facebooku, gdzie fani zdecydują, która stylizacja podoba im się najbardziej. Zakończenie głosowania nastąpi 21 grudnia o godz. 15.00. Dodatkowo komisja konkursowa wyróżni trzy dodatkowe prace konkursowe, których autorzy otrzymają bony zakupowe o wartości 200 zł każdy!