Nowe marki w Alfa Centrum!

W najbliższych miesiącach Alfa Centrum dostosuje ofertę handlowo-usługową do potrzeb klientów odwiedzających centrum. Do grona naszych najemców dołączą nowe, oczekiwane marki.

W marcu miało miejsce otwarcie sklepów następujących marek:

RYŁKO – polski producent obuwia ze skór naturalnych istnieje na polskim rynku obuwniczym już od 50-ciu lat.  Marka Ryłko tworzy buty z myślą o jak najlepszym połączeniu walorów estetycznych z cechami zapewniającymi komfort użytkowania.  W swojej ofercie posiada obuwie damskie, męskie i dziecięce, jak również galanterię skórzaną.

TOP SECRET – marka skierowana do ludzi nowoczesnych, aktywnych, realizujących się zawodowo i rodzinnie, dla których ubiór ma znaczenie i jest sposobem wyrażenia własnej niepowtarzalnej osobowości. Damskie i męskie kolekcje są zgodne z aktualnymi trendami mody, nowoczesne, odważne, jednocześnie odwołujące się do emocji. Czerpią inspiracje z najnowszych trendów mody, jednak dostosowane są do rozmaitych oczekiwań klientów i ich kalendarza potrzeb.

KUBENZ – polska marka, z wieloletnimi tradycjami. Marka KUBENZ sygnuje klasyczną kolekcję odzieży męskiej. Skierowana jest do mężczyzn ceniących sobie wygodę i jakość w codziennym życiu. KUBENZ to styl, nowe trendy ubierania się oraz dbałość o szczegóły i jakość stosowanych materiałów.

Już wkrótce otwarcie sklepu marki Bytom

BYTOM – to polska marka z 72-letnią tradycją w zakresie męskiego krawiectwa. Nadrzędne wartości marki to tradycja, solidność, autentyczność, które znajdują odzwierciedlenie w prezentowanych przez BYTOM kolekcjach i kampaniach.

Zapraszamy!!!

Lokalizację nowych marek można sprawdzić na planie centrum.

PLAN CENTRUM