KOMUNIKAT

Szanowni Klienci,

decyzją rządu od dnia 14 marca została ograniczona działalność galerii handlowych, w których mogą pozostać otwarte sklepy spożywcze, pralnie, apteki, drogerie i banki.

Godziny pracy Alfa Centrum od poniedziałku do soboty pozostają bez zmian, ale godziny pracy czynnych lokali mogą ulec zmianie, w niedziele z ograniczeniem handlu centrum będzie nieczynne.

Punkty handlowo-usługowe otwarte dla Klientów:

 • apteka Dr ZDROWIE
 • drogeria ROSSMANN czynna w godz. 9.00 – 18.00 (od 10 kwietnia drogeria będzie zamknięta do czasu zniesienia ograniczeń)
 • salonik prasowy KOLPORTER czynny do godz. 16.00 (od 10 kwietnia salonik będzie zamknięty do czasu zniesienia ograniczeń)

21 marca od godz. 14.00 restauracja KFC wznawia prowadzenie sprzedaży- zgodnie z obecną sytuacją tylko na kanale delivery.

Informujemy o tymczasowym zamknięciu supermarketu Lewiatan od dnia 01.04.2020 do dnia zniesienia ograniczenia działalności galerii handlowych.

Zalecenia dla osób odwiedzających galerie handlowe:   

 1. Zachować bezpieczną odległość 2m od innych osób przebywających na terenie centrum.
 2. Dokonywać płatności bezgotówkowych w placówkach handlowych.
 3. Podczas robienia zakupów obowiązuje nakaz zakładania rękawiczek jednorazowych.
 4. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na terenie centrum tylko pod opieką dorosłego opiekuna.
 5. W godzinach od 10.00 do 12.00 zakupy mogą robić tylko osoby powyżej 65. roku życia
 6. Zwrócić szczególną uwagę na rekomendacje, aby podczas wizyt w placówkach handlowych NIE dotykać dłońmi okolic twarzy zwłaszcza ust, nosa i oczu.
 7. Przestrzegać higieny kaszlu i oddychania. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką – jak najszybciej wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce, używając mydła i wody lub zdezynfekować je środkami na bazie alkoholu (min. 60 proc.).
 8. Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych.

Szczegółowa informacja o aktualnych zasadach i ograniczeniach: www.gov.pl/web/koronawirus/