Kino Helios zaprasza

  • Kino Konesera : Ambitne kino dla wymagającego widza. Już 18 października o godzinie 18:30 zapraszamy na film ,,The Square’’ oraz  25 października o godzinie 18:30 zapraszamy na film „Maudie”. Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.
  • Kultura Dostępna- nowy cykl w kinie Helios. Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W każdy czwartek o godzinie 18:00 odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł. Najbliższy seans 19 października o godz. 18:00, wyświetlimy film „Maria Skłodowska-Curie”, a 26 października o godz. 18:00, wyświetlimy film „Bodo”.
  • Helios na scenie- najlepsze spektakle na wielkim ekranie! Zapraszamy na nowy, fascynujący cykl: Helios na scenie. Na naszych ekranach zaprezentujemy najlepsze spektakle National Theatre i Comedie Francaise!  Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia. Najbliższa retransmisja dla każdego kto chce obudzić w sobie dziecko przy spektaklu : ,,Piotruś Pan” już  23 października wyjątkowo o godz. 18:15.

 Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym kinie!