KINO HELIOS ZAPRASZA

Pierwszy Raz w Kinie – Pamiętnik Florki – 29 września godz. 10:30
29 września o godzinie 10:30 zapraszamy do sieci kin Helios na seans Pierwszy raz w Kinie. Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to zestaw bajek „Pamiętnik Florki”. Seans filmowy Pierwszy raz w kinie jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.
Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą na film bezpłatnie.
• Filmowe poranki – 13 października godz. 10:30
Filmowe Poranki to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! Już 13 października zapraszamy na seans „Strażak Sam”.
• Kino Konesera – 30 września 18:30 „Bohemian Rhapsody” , 02 października 18:30 „Mowa ptaków”
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Zapraszamy 30 września o 18:30 na seans z filmem „Bohemian Rhapsody” oraz 02 października o 18:30 na seans z filmem “Mowa ptaków”.
• Kultura Dostępna –03 października 13:00 i 18:00 „Całe szczęście”
Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W każdy czwartek o godzinie 13:00 i 18:00 odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł. Najbliższy seans 03 października o godz. 13:00 i 18:00 „Całe szczęście”.
• Kino Kobiet – 07 października 18:30 „Ślicznotki”
Kino Kobiet, czyli spotkanie dla Pań i tylko Pań w grudziądzkim Kinie Helios. Przed seansem zapraszamy na atrakcje organizowane na holu Kina, a przed projekcją filmu odbywają się liczne konkursy, w których do wygrania będzie mnóstwo nagród. Zapraszamy 07 października o 18:30 na film „Ślicznotki „!

Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym kinie!