Kino Helios zaprasza

  • Kultura Dostępna- nowy cykl w kinie Helios. Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W każdy czwartek o godzinie 18:00 i 13:00 odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować tylko 10 zł. Najbliższy seans 15 lutego o godz. 13:00 oraz 18:00, wyświetlimy film „Po prostu przyjaźń”, kolejny 22 lutego o godz. 13:00 i 18:00, wyświetlimy film „Zgoda”.
  • Kino Konesera: Ambitne kino dla wymagającego widza. Już 21 lutego o godzinie 18:30 zapraszamy na film „Gra o wszystko” Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.
  • Nocne Maratony Filmowe  Już 16 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy. Pokażemy cztery przerażające horrory. Na początek, chwilę po premierze „Winchester: Dom duchów”, który opowiada o jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii. Następnie świetny „Escape Room”, dalej kolejna odsłona kultowej serii „Piła: Dziedzictwo”, a na koniec mroczny „Tajemnica Marrowbone”. Na tym maratonie przytulać się można tylko ze strachu!
  • Kino Kobiet: 19 lutego 2018 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film”Plan B”. Kto z nas nie kocha śnieżynek? W lutym przebieramy się na biało! To już ostatni moment, żeby zaznaczyć zimę więc polecamy białe kurtki, białe sukienki, białe spodnie, białe czapki.Generalnie na biało!

Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym kinie!